Ahmet Şafak Olsun Şarkı Sözü

Ahmet Şafak Olsun Şarkı Sözü

gerçekten çok güzel bir müzik olan Ahmet şafak oLsun şarkı sözü ile sizleri bugün karşılamak istedim.

Ahmet şafak Olsun Gerçekten çok güzel bir parca ve mükemmel bir ses vede harika bir yorum yapmış parcayı
dinlerken sözlerini kendi Sohbet Sitem olan sunucumun webine yazmak istedim vede bunu paylaşmak istedim ve Ahmet Şafak Olsun Şarkı sözleri her daim Sizler için yayinlanıcaktır.

Ahmet Şafak Olsun

Dert kerveni dizi dizi olsun efkar bastı hepimizi olsun bu derdin arasına düştük bi aşk belasına olsun olsun.. Olsun Olsun Olsun Olsunn Boşunamıydı bunca dert bu sevdadan dönen namert olsun olsun olsun.. Olsun olsun Boşunamıydı bunca dert olsun olsun..
Deme bu kacıncı yara deme kapkara olsun kırılır hasretın carpı bilinir Güzelin farkı olsun olsun Olsun olsun Olsun.. Boşunamıydı bunca dert bu sevdadan dönen namert olsun olsun.. Boşunamıydı bunca dert bu sevdadan dönen namert olsun olsun.. olsun olsun.. Boşunamıydı bunca dert bu sevdadan dönen namert olsun olsun .. Gerçekten çok güzel bir şarkı vede bestesi cok güzel azda olsa elimden geldigince yazmaya calıştım ve bunları paylaşmak istedim siz değerli kullanıcılarımız sizleride Sohbet Ortamı Sitemize bekliyoruz.

Sohbet

Türkiye’nin en iyi Chat Sohbet Arasına girmiş SOhbet sitesinde sizleride bekliyoruz Türkiye’nin her ilinden ilçesinden hatta belkide aynı semtlerde oturdugunuz kullanıcılarımızla burada tanışabilirsiniz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni dostluklara kawuşabilirsiniz Mobil sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden giriş yapabilirsiniz radyo dinliye bilir vede dj arkadaşlarımızdan isteklerinizi istiye bilirsiniz.

Ahmet Şafak Olsun Şarkı Sözü

Ahmet Şafak Olsun Şarkı Sözü

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
28 okuma
11 Nisan, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?