Bilal Sonses Tuğçe Kandemir İçimdeki Sen Şarkı Sözleri

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir İçimdeki Sen Şarkı Sözleri

– Hoşgeldiniz Arkadaşlar bugün Duygularım karma karışık vede sizlere Bilal Sonses Tuğce Kandemir içimdeki Sen şarkı sözleri paylaşmak istiyorum.

evet arkadaşlar ilk zamanlar Bilal Sonses Bu şarkıyı okudugu zamanlar pek fazla tutulmuştu ama şimdiye bakarsak
Tuğce kandemir İle gerçekten çok güzel olduğunu düşünüyorum vede şuanda herkesin diLinde olan parcanın bugün
sözlerini yazmak istedim. işte sizlere o güzel sözler.

Bilal Sonses Tuğce kandemir içimdeki sen şarkı sözleri

Bilal Sonses Ben içimdeki Seni sevmişim anlasana..

Tuğçe kandemir Yeniden geri ver bana onca zamanı bi telafisi yok bunca zararın kaybederim içimdeki seni ziyan olur kalbimden bir mahkum misali firar olur o kokun yalan gülüşün gibi tamam.. Senin olsun her bişey acılar ßana kalan sabrederim elin onun elinde olmasın bana sen yakışmıştın ya çok yazık..

Bilal Sonses Nasıl baktın gözlerime ? nasıl tuttun ellerimi ? nasıl kanmışım sana nasıl doldurdun yerimi son sözüm bu sana.. inanirim sanmasana ben içimdeki Seni Sevmişim Anlasana Tuğce Kandemir Nasil baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana nasil doldurdun yerimi son bu sözüm sana inanirim sanmasana ben içimdeki seni sevmişim anlasana..

Bilal Sonses

Yeniden geri ver bana onca zamanı bi telefisi yok bunca zararın kaybederim içimdeki seni ziyan olur kalbimden bir firar olur o kokun yalan.. gülüşün gibi tamam senin olsun her bişey acılar bana kalan sabrederim elin onun elinde olmasın. bana sen yakışmıştın ya çok yazık..

Tuğce Kandemir
Nasıl baktın gözlerime ? nasil tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana.. Nasıl doldurdun yerimi Son sözüm bu sana .. inanirim sanmasana ben içimdeki seni sevmişim Seni Anlasana..
Nasıl baktın gözlerime ? nasıol tuttun ellerimi ? Nasıl kanmışım Sana! Nasıl doldurdun yerimi ? Son sözüm bu sana! inanirim Sanmasana… ben içimdeki Seni Sevmişim Anlasana… Ben içimdeki Seni sevmişim Anlasana ..

Şarkı ne kadar güzel biliyosunuzdur ama Tuğce kandemir in sesiyle ayrı bi renk olmuş.. emeğinize sağlık Bilal Sonses vede Tuğce Kandemir Sizlerin her zaman takipcisi olacagız..

Sohbet Chat Sitesi ne sizleride bekliyoruz arkadaşlar.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir İçimdeki Sen Şarkı Sözleri

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir İçimdeki Sen Şarkı Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
129 okuma
5 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?