Hakan Altun Dayanamadım Şarkı Sözü

Hakan Altun Dayanamadım Şarkı Sözü

– Sohbet sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere bugünki Duygum olan Hakan Altun Dayanamadım Şarkı sözü ile güne başlamak istedim gerçekten çok güzel bir parca ve çok eski

#HakanAltun gerçekten çok güzel parcalar yapıyor ve aşk şarkıları yazıyor kendisine çok hayranım ve telefonumda bir kac parcasi mutlaka var evet arkadaşlar sizlerle şimdi güzel bir şarkıyı paylaşmak istiyorum.

Hakan Altun Dayanamadım Şarkı Sözü

Hakan Altun Dayanamadım Yağmurun sesi bile ürpertir içimi cığ düşse gönlüme sönmüyor ateşim güneşin rengi yok hayatım

karanlık isyan eden ruhum gülmezki.. yagmurun sesi bile ürpertir içimi cığ düşse gönlüme sönmüyor ateşim.. güneşin rengi yok hayatım karanlık isyan eden ruhum

gülmezkii. Geri dönsen Cözüm geri dönsen ölürüm kanayan yarama bir merhem sür geri dönsen cözüm geri dönsen ölürüm bir kulu

hayata döndürürmüsün?

Dayanamadım Sen yokken Nefret ettim yer yüzünden.. Uyuyamadım Geceleri Kör kabuslar Görmeden.. beceremedim gülmeyi beceremedim sevmeyi Alışamadım bu hayat Çekilmezki .. dayanamadım sen yokken nefret ettim yer yüzünden Uyuyamadım geceleri kör kabuslar görmeden beceremedim

gülmeyi beceremedim sevmeyi Alışamadım bu hayat çekilmezki.. Dayanamadım .. Yağmurun Sesi bile ürpertir içimi cığ düşse gönlüme sönmüyor ateşi güneşin rengi yok hayatım karanlık isyan eder ruhum gülmezki geri dönsen cözüm geri dönsen ölürüm. kanayan yarama merhem sür.. geri dönsen cözüm geri dönsen ölürüm bir kulu Hayata döndürürmüsün ? ”’Dayanamadım sen yokken nefret ettim yer yüzünden”’ Uyuyamadım geceleri kör kabuslar görmeden… beceremedim gülmeyi beceremedim sevmeyi Alışamadım bu hayat Çekilmezki.. ‘Dayanamadım Sen yokken nefret ettim yer yüzünden” Uyuyamadım geceleri kör kabuslar görmeden beceremedim gülmeyi beceremedim sevmeyi alışamadımki bu hayat çekilmezki..

Tekrar tekrar sözlerini yazdım yanlıs anlamayın lütfen kopya yapıştır kesinlikle kullanmıyorum kendi ellerimle yazıyorum şarkıyı dinlerken yazıyorum.. ve şarkının ahengine kapılıyorum. HakanAltun gerçekten mükemmel bir parca okumuşsun. evet arkadaşlar sizlerle birlikteyiz. Sizlerde Ücretsiz Sohbet Odaları Sitemize gelmek istermisiniz?

Sohbet Odaları

Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla yurt dışından gelen misafirlerimizle burada bizler Ücretsiz Sohbet Ediyoruz ve sizleride bekliyoruz Mobil Sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden istediginiz heryerden giriş yapabilir Sohbet Odaları Sitemizde Sohbet Edebilir Keyiflice radyo dinliye bilirsiniz sizleride burada bekliyoruz Sohbet Odaları ALLAH’A Emanet olun.

Son OLarak Seo web tasarım makale istermisiniz? O zaman Uygun fiyatlarımızla Makaleci Arıyorum Linkine Tıklıya bilirsiniz.

Hakan Altun Dayanamadım Şarkı Sözü

Hakan Altun Dayanamadım Şarkı Sözü

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
131 okuma
28 Şubat, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?