Intizar Özlemedinmi Şarkı Sözleri

Intizar Özlemedinmi Şarkı sözleri

– Parcasını yazmak istedim Evet arkadaşlar çok güzel şarkılarımızla devam ediyoruz vede Sizleride Seviyeli Sohbet Ortamı Sitemize bekliyoruz.

Sanal Sohbet Ortamı Ücretsiz olarak açılmış olan sunucumuzda Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada ücretsiz sohbet edebilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz amacımız burada güzel bir ortam oluştura bilmek ve bu sizinle olacagınızdan adımız kadar eminiz Mobil Sohbet Ortamı Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilir oyun oynuya bilir radyo dinliye bilirsiniz Şimdi sizlere asıl konumuz olan

Intizar Özlemedinmi Sözleri

ile başbaşa bırakmak istiyorum.

Unutmadım yaptıklarını hala bir adım atsan kanıyor yanım unutma sevenler birdaha sevmez tenin günahindan bir geçse bari gittikce sana benziyor denizler bir durgun bir dalgalı bu ara gittikce sokaklarda adımların gittikce benimlesin hala. özlemedinmi? özlemedinmi.. onu bunu bırak beni özlemedinmi çekilip kenara yaslanıp duvarlara kapatıp gözlerini düşünmedinmi..
Çekilip kenara yaslanıp duvara herşeyi unutup bizi üzülmedinmi.
Üstünü kapatmaz Kül duman yarim ben vazgeçsem sevmekten vaz geçmez kalbim hala seni soruyor bana yüregim içimden

geçeni söylüyor dilim gittikce sana benziyor denizler.. birdurgun bir dalgalı bu ara gittikçe sokaklarda adımların.. gittikçe benimlesin hala.. Özlemedinmi? Özlemedinnmmi Onu bunu bırak beni özlemedinmi çekilip kenara yaslanıp duvara kapatıp gözlerini düşünmedinmi?
Çekilip kenara yaslanıp duvara herşeyi unutup bizi üzülmedinmi..
Özlemedinmi ? Özlemedinmi Onu bunu bırak beni özlemedinmi?
Çekilip kenara. yaslanıp duvara kapatip gözlerini düşünmedinmi?
Çekilip kenara
yaslanıp duvara
Herşeyi unutup bizi
Üzülmedinmi?

Çekilip kenara yaslanıp duvara kapatıp gözlerini düşünmedinmi?.
Sözleri burada bitiyor arkadaşlar eğer sizlerde dinlemek isterseniz Youtube Linkimize Tıklıya bilirsiniz SohbetEuro evet arkadaşlar sizleride ücretsiz sohbet chat sitemize bekliyoruz ALLAH’A Emanet olun. ve sizlerde sohbet sitemizde istediginiz gibi radyo kanalımızdan djlerimizden istek istiye bilirsiniz şarkılarımızla devam edicegiz inşallah.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.
– alttaki resime tıklıyarak sizlerde Sohbet Kanalımıza giriş yapabilirsiniz.

Intizar Özlemedinmi Şarkı Sözleri

Intizar Özlemedinmi Şarkı Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
120 okuma
14 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?