izmir Sohbet Chat ortamı

izmir Sohbet Chat Ortamı

– Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Güzelim izmir vede – izmir Sohbet Chat ortamı Sitemizden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle hoşgeldiniz makaleme arkadaşlar izmir Türkiyenin ege bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir yerdir evet
arkadşalar ege bölgesinde oluşu havanın temiz kalmasına neden oluyordur vede izmir halkı o kadar titizlikle şehirlerini koruyolarki Gidip gezdigimde bir çok yer gördüm bunlardanda size bahsedecegim evet arkadaşlar bu güzel şehrimizin Nufusu kaç 4.274.697 vede Bu nüfus, 2.153.548 erkek ve 2.176.129 kadından oluşmaktadır Yüzde olarak ise: %49,90 erkek, %50,17 kadındır evt arkadaşlar sizlere şimdi bizzat kendi gittigim yerlerden bahsetmek istiyorum İzmir Doğal Yaşam Parkı + St. Jean Kilisesi + Birgi Çakırağa Konağı + Kent Ormanı + Yalı Mosque + Selway Outlet Park + Bayraklı + Kestanepazarı Camii +
Homeros Vadisi + Dünya Barış Anıtı + evet arkadaşlar benim bildiklerim bu kadar ama bildigim birşey var izmir halkı kurallara uyuyor
uyduruyorada gerçekten çok güzel bir şehir gittigimde istanbulda alışkınım cep telefonuyla otobüsde konuşmaya orada
kapattırdılar yasak diye insanlar rahatsız olmasin diye ne kadar güzel bir şehirsin ya.. evet arkadaşlar sizlere söz konusu olan
izmir Sohbet ortamı– Sitemizden bahsetmek istiyorum.

www.sohbeteuro.com bedava sohbet sitesine hoşgeldiniz sizleride burada bekliyorum arkadaşlar izmirliler hepsi burada siz neredesiniz amacımız kaliteli sohbet sitesi oluşturmak..

izmir Sohbet

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Seviyeli sohbet sitesi Olan kanalımıza bekliyoruz türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada Ücretsiz bayan bay Sohbet Ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz özellikle izmir ve cevresindeki kullanıcılar burada kim bilir yeni dostluklar yeni yeni arkadaşlıklar yeni heycanlar burada sizleri bekliyor olabilir bizler bu işin en iyisini yapmak için elimizden geleni yapıyoruz ve sizleride burada bekliyoruz bizim tek bi amacımız var Chat Odaları da liderligimizi korumak istiyoruz ve bunun için en iyisini yapmaya karar Sohbet Sitesi verdik ve sizleride burada bekliyoruz arkadaşlar.

Sohbet Chat

Sitemizde sizleride bekliyoruz arkadaşlar buradaki hedeflerimizi tek tek saymak istiyorum sizlere vede kurallarımı saymak istiyorum.

kurallarımız : – 1-) Türk aile ve ahlak yapısına uygun sohbet etmelidir,
– 2-) Siyasi, kültürel veya dini savunuculuk yapmamalıdır,
– 3-) Reklam içerikli hiçbir mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır,
– 4-) Küfür, hakaret içerikli mesaj göndermemeli, rumuz almamalıdır,
– 5-) Diğer kullanıcıların özel bilgilerini paylaşmamalıdır,
– 6-) Cinsellik ifade eden rumuzlarla global kanallara girmemelidir,
– 7-) Zorlayıcı ve itici davranışlarda bulunmamalıdır,
– 😎 Bulunduğu kanalın genel düzenine göre hareket etmelidir,
– 9-) Kişisel ve özel bilgilerini kimse ile paylaşmamalıdır,
– 10-) Kanala veya özele saldırı/flood vb. hareketlerde bulunmamalıdır.

Sizlere sürekli bunlardan bahsedicegim arkadaşlar bizler burada irc aile ortamı Kurmak için elimizden geleni yaptık ve yapmaya devam ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz gerçekten son sürümde sizlerin rahat etmesi için elimizden geleni yapıoruz ve yapmaya devam edicegiz amacımız gerçekten bu yöndedir ve bu kurallara uyuldugu süreç içersine burada güzel sohbetler edebilir vede Sizleri burada bekliyoruz arkadaşlar allaha Emanet olun.

izmir Sohbet Chat ortamı

izmir Sohbet Chat ortamı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
185 okuma
20 Ocak, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?