İzmir sohbet

İzmir Sohbet

– ücretsiz sohbet sitemizde sizlerde bulunmak istermisiniz? İzmir den bay bayanlarla Sohbet etmek için İzmir Sohbet Sitemize giriş yapabilirsiniz İzmir Türkiye’nin
Ege bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir izmirin kızları :)) alsancak göztepe nereleri var izmir aslında çok güzel biyer gerçekten gezilicek yerleri iş alanları o kadar çok yüksekki Türkiye’nin 3 büyük şehrinden birisi istanbul ankara izmir aslında konakta oturup bi çay içsem sonra gemiye binip karşıyakaya geçsem sevgi yolunda turlasam mesela sevgi yolunda sinema Salonları var bide salona mi gitsem mesele tarihi yerler var saymak isterim ama makalemin tamamen doğal olmasını istiyorum mesela Gaziemir kadife kaleye çıkıp güzel bir çay içmek varki off izmir ayaklarının altında mesela vaktim varsa sahil evlerine inersin pek fazla insanlarin bilmedigi yer urla var mesela yada kordonboyuna iniceksin akşam vakitleri o kadar güzel ah izmir adına ne şiirler yazılmıştır ne türküler şarkılar söylenmiştir aslında gidip yaşanması gereken yerler bence mükemmel yerler evet arkadaşlar bu güzel ilimiz olan İzmir nüfusu kaç geçtigimiz senelere göre 40.842 artmış vede 4.320.519 olmuştur vede Bu nüfus 2.152.585 erkek ve 2.167.934 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %49,82 erkek, %50,18 kadınlardan oluşmaktadır ve sözlerime son vermek istiyorum vede İzmir Chat Odaları Sitesinden bahsetmek istiyorum.

www.sohbeteuro.com sohbet sitesinde Mobil sohbet sitesnde ücretsiz sohbet sitesi sizleri bekliyoruz Arkadaşlar.

İzmir Sohbet Odaları

– Sitesine hoşgeldiniz sizleride Ücretsiz Sohbet Sitesine davet etmek istiyorum Türkiye’nin her

ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada Sohbet ediyoruz ve sizleride bekliyoruz özellikle izmir ve cevresinde bulunan kullanıcılar burada kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar yeni aşklara yelken açabilirsiniz kim bilir irc aile ortamı Sitesinde sizleride bekliyoruz arkadaşlar.

Sohbet Odaları

– sitesinde sizler için elimizden geleni yaptık ve yapmaya
devam edicegiz burada sizler gerek cep telefonlarınızdan gerek bilgisayarlarınızdan giriş yapabilir kaliteli saatler geçire bilirsiniz vede Mobil Sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz amacımız burada sizlere Seviyeli Sohbet etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmayada devam ediceğiz sizleride burada görmekten mutluluk duyuyoruz ALLAH’A Emanet olun vede İzmir Chat Sitesinde sizleride bekliyoruz.

İzmir Sohbet

İzmir Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
58 okuma
28 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?