Karmate Nayino Şarkı Sözleri

Karmate Nayino Şarkı Sözleri

– Bugün sizlere o zamanlardan gündemlere bomba gibi düşen
Karmate Nayino Şarkı sözleri ile karşılamak istedim vede Ücretsiz Sohbet Sitemizden bahsetmek istiyorum.

Gerçekten çok güzel olan şarkıyı bugün sizlere Sohbeteuro Tarafından yayınlamak istedim ve güzel sözleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum.

Karmate Nayino Şarkı

Gece gökte yildizlarda gece gökte yildizlarda dinleyin dertlerimi yarda iman kalmadı oy nayino bilmiyor hallerimi bilmiyor hallerimi Nayino kurbanim so .. YARDA iman kalmadı nayino bilmiyor hallerimi bilmiyor hallerimi nayinoma kurbanım sana .. Nayino nayino nayinoma kurban olam çatma kaşlarınıda al vereyim bu canı nayino kurban olam çatma kaşlarını al vereyim bu canı.. derdimi yazacagımda derdimi yazıcagımda konar yaprakları okurken aksın yaşlardan nayino düşsün yanaklarına düşsün yanaklarına nayinoma kurban olayım sana.. okurken aksın yaşlar düşsün yanaklarına nayino da ma kurban olayim sana.. nayinoma nayino ma kurbanım çatma kaşlarınıda al vereyim bu canı nayino nayimo kurbanın çatma kaşlarınıda al vereyim bu canı.. sevdalık ince mazarda yakıyor canımızı sevdalık ince mazarda yakıyor canımızı vaz geçersek eyer senden döksünler kanımızı döksünler kanımızı nayino kurban olayim sana.. vaz geçersek eğer sevdadan döksünler kanımızı döksünler kanımızı nayino ma kurbanım so.. nayino nayino kurbanın çatma kaşlarınıda al vereyim bu canı.. nayino ma kurbanım so.. nayino nayino kurbanın çatma kaşlarınıda al vereyim bu canı

Sohbet Odaları

gerçekten çok güzel olan parcamız vede sizleri elimden geldigi kadar karadeniz şivesi olmadan burada blogda paylaştım umarm güzel olmuştur içten gelen bir parca evet arkadaşlar sizleride Ücretsiz Sohbet Sitemize bekliyoruz bedava olan Sohbet kanalımızda sizlerle birlikte elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam ediceğiz Mobil Sohbet Sitemizde sizleride bekliyoruz dilerseniz bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz ALLAH’A Emanet olun Arkadaşlar.

Karmate Nayino Şarkı Sözleri

Karmate Nayino Şarkı Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
60 okuma
31 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?