Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

– Sitesine hoşgeldiniz Sizlere Sanal Sohbet vede Sohbet Ortamı Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle hoşgeldiniz Makalemde Sanal Sohbet Maksat muhabbet olsun bir de gönüller coşsun. Bir makale ile daha sizlerle birlikteyim değerli arkadaşlar. Yararlı olması umudu ile yazdığım makalelerimden birini daha kaleme alıyorum.
Öncelikle hepinizi sevgi ve muhabbetle selamlıyorum değerli dostlar. Sizlerin varlığı ve sevgisi sayesinde başarılı işler yapabilmekteyiz. Bu başarılarımızın devamlı olması için en büyük isteğimiz sizlerin bu sevgi ve ilgisinin devamlı olmasıdır. Bunu bizden esirgemeyeceğinizden eminiz.
Chat yapmak toplumda hep nedense sanal ortamda kadın erkek ilişkileri üzerine dayalı, uygun olmayan sohbetler olarak nitelendirilir. Bu yanlış algıyı ne yaparsak yapalım maalesef yıkamıyoruz.
Oysa nedir sanal sohbet biliyor musunuz? Sanal sohbet dijital yani internet  Sohbet Ortamı nda insanların gerek bir araya gelerek, gerek de ikiden ikiye ki buna özel sohbet deniyor; muhabbet etmesidir.

Sohbet Ortamı

Sırasında derdini paylaşırsın, bir huzur ve rahatlama hissiyle birlikte. Sırasında sevincini çoğaltarak bölüşmektir ki tebessüm edenlerin sayısınca katlanarak artar mutluluğun. Sırasında bunalmışlıklarını boşaltıp sevgi ve huzur yüklü bir gemiyle kalkışa hazırlandığın bir limandır. Sırasında aşkı, tutkuyu, heyecanı paylaştığın ufak ama güzel bir dünyadır. An gelir ki hararetli maç muhabbetleri yapılır, takımlar ve oyuncular birer birer masaya yatırılır da tadına varılmazdır. Sırasında farklı farklı yörelerden insanlardan değişik şeyler öğrendiğin bir okuldur. Bir aile ortamı dır adeta ablaların abilerin ve kardeşlerin olmuştur. Gerçek akraba ve arkadaşlarından öte, sevgiyle ve Muhabbet le bağlanıp özdeşleştiğin.
Radyosunda çalan şarkıyla tempo tutarak eğlendiğin, sırasında duygulandığın ve hüzün seline kapılıp gözyaşlarına hakim olamadığın.
Sırasında arkadaşının derdiyle dertlenip hüzünlenenleri barındırırken sitemiz, Seviyeli Sohbet Ortamı diğer yanda mutluluk çığlık ve kahkalarıyla çınlatılır bayram sevinci edasında adeta.
Bunca güzel şeyler yaşanırken insanların olumsuzluklara odaklanıp öyle lanse etmesi ne kadar boş ve saçma bir şeydir. Hep zaten önyargılı değil miyiz? Her olayda düşünmeden konuşan biz değil miyiz? Anlamadan, dinlemeden ve düşünmeden… Yargısız infaz işte dedikleri bu olsa gerek.
Her zaman için dostlar durun, dinleyin, Kaliteli Sohbet bin düşünün bir değil yarım konuşun. Hayatta yanlışlarımızın doğrularımızı alıp götürmemesi, huzurun hayatımıza güneş gibi doğup hiç batmaması dileği ve duasıyla. Allah’a emanet olun canlar…

Sanal Sohbet

Sanal Sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
7 yorum
387 okuma
31 Aralık, 2018
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (7 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?