Seviyeli Sohbet Sitesi

Seviyeli Sohbet Sitesi

– Sohbet sitesine hoşgeldiniz Arkadaşlar sizlere Ücretsiz Sohbet ortamı Sitemiz vede – Seviyeli Sohbet Sitesi den bahsetmek istiyorum.

Evet arkadaşlar hoşgeldiniz makaleme Seviyeli Sohbet Stesi Bugünki Makaleme bir hikayeyle başlamak istiyorum. Aysun günlerden bir gün canı çok sıkkın şekilde internette gezerken birden aklına chat sohbet yapmak gelir. Aslında Aysun çok mutsuz ve yalnız olduğu için aşık olmak istiyordur. Bir sohbet sitesine girer. Aman Allah’ım o da ne hep sapkın zihniyetli kişilerle doludur site. Canı bu duruma çok daha fazla sıkılır. Büyük bir üzüntü içerisinde ordan çıkar ve başka yere girer. Orda da durum diğerinden hiç de farklı değildir. Sonunda bizim chat sohbet sitemizi bulur. Gelir giriş yapar ve selam verir. Herkes hg der Aysun’a birer birer. Aysun şaşırır ve çok ama çok sevinir. Bu ilgi ve alaka karşısında söyleyecek söz bulamaz. Özel mesaj olarak sapıkça yazan, taciz eden hiç kimse yoktur. Öyle sevinçli, öyle huzurludur ki. İyi ki gelmişim der. Ortamda bir sürü kişi vardır ve kimse Aysun’u rahatsız etmez. Aysun seviyeli sohbetin adresini bulduğu için oldukça mutludur.

Seviyeli Sohbet

Birgün Doğan isminde biriyle tanışır. Muhabbet koyulaştıkça birbirleriyle yakınlaşırlar. Aşık olurlar. Sevgili olarak yollarına devam etmeye karar verirler. Birbirini çok seven iki aşık olarak herkese örnek olurlar. Kimseyi kırmazlar, kavga etmezler, kaos oluşturmazlar. Seviyeli sohbet ettikleri için de kimseyi hiçbir türlü sıkıntıya sokmazlar.
Aysun bir kaç gün sohbet sitesine gelmez. Doğan deliye döner. Arar arar telefonuna da ulaşamaz. Perişan bir haldedir ve sevdiceğinden haber alamadığı için çok büyük sıkıntı ve stres içindedir.

Sohbet Ortamı

Bir cumartesi sabahında Aysun siteye geliverir. Doğan’ın içinde çiçekler yeniden yeşermeye başlamıştır. Gözlerine inanamaz. Melek yüzlü sevgilisi gelmiştir. Gider ve özeline hemen yazmaya başlar sevgilisine. Aysun bir tane dahi cevap yazmaz. Doğan yazar, yazar. Aysun’dan tek yanıt alamaz. Bu nasıl olur benim sevgilim bana niye cevap vermez diye düşünür, kahrolur. Saatlerce ağlar. En sonunda bir mesaj alır. Ben Aysun’un en yakın arkadaşıyım. Aysun geçen hafta trafik kazası geçirerek vefat etti. Günlüğünü okuduk. Burda yaşadığı güzel günleri anlatmaktaydı. Şifresi de doğanım dı. vede artık devam eder Sohbet etmesine evet arkadaşlar genellikle bayan arkadaşlarımızın Ugradıgı şeyler bunlar bizler burada Sohbet sitesi Olarak bunlara izin vermiyoruz ve sizleride burada bekliyoruz ALLAHA Emanet olun Arkadaşlar.

Seviyeli Sohbet Sitesi

Seviyeli Sohbet Sitesi

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
179 okuma
7 Şubat, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?