Sezen aksu Geri dön Şarkı sözleri

Sezen aksu Geri dön şarkı sözleri

– Sitemize hoşgeldiniz sizlere bugün Sezen aksu geri dön şarkı sözleri ni paylaşmak istiyorum.

ne varsa Eski şarkılarda var hala sezen aksu geri dön parcasını dinliyen varmıdır? bence vardır diye ümid ediyorum
sene 2019 Olmuş ve hala bu şarkıyı hayranlıkla dinliyorum cep telefonumda mutlaka bu şarkı var ve her seferinde dinliyorum şimdi sizlere
o güzel sözleriyle baş başa bırakmak istiyorum.

Sezen aksu Geri Dön


Alışırım zannetmiştim yoklugunda acılanmam vaz geçmek zor senin o büyülügü tuhaf sıcagında dön demeye utanırım zavallı korkularımla arkasına saklandıgım gururumdan geri dön geri dön ne olur geri dön. uzanip tutuver elimi bir gün utanır diyemem ne olur geri dön geri dön geri dön.. ne olur geri dön uzanıp tutuver elimi bir gün utanır diyemem ne olur geri dön olurda birgün sende özlersen olurda birgün sende gözlerimle buluşmayı istersen uzanıp tutuver elimi birgün utanırım diyemem geri dön ..
Herşey bana Seni hatırlatır unutmak isterken utanırım hep o acılı şarkılarla ağlarken bazen bir dost yada cicekle evime gelirsin
herşey seni hatırlatırda yeniden geri dön geri dön nolur geri dön.. uzanıp tutuver elimi birgün utanır diyemem
ne olur geri dön geri dön..
ne olur geri dön.. uzanıp tutuver elimi birgün utanır diyemem ne olur geri dön.. Olurda birgün Sende beni özlersen
olurda birgün sende gözlerimle buluşmayı istersen Uzanıp tutuver elimi birgün utanır diyemem ne olur geri dön geri dön geri dön.. Uzanıp tutuver elimi birgün utanır diyemem ne olur geri dön .. geri dön geri dön.. ne olur geri dön.. uzanıp tutuver elimi birgün utanır diyemem ne olur geri dön.

Sohbet Ortamı

– ne güzel bir şarkı yorumluyanda Sezen ablam her yayın aldıgımda sezen abladan bir kaç parca dinliyorum mutlaka evet arkadaşlar sizleride Ücretsiz Sohbet ortamı Sitemize davet etmek istiyorum türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor Sizlerde Mobil Sohbet Ortamı Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir şekilde giriş yapabilirsiniz ALLAH’A Emanet olun.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Sezen aksu Geri dön Şarkı sözleri

Sezen aksu Geri dön Şarkı sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
136 okuma
7 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?