Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

– Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere bugün Sohbet Odaları Sitemizde Sıla Kafa Şarkı Sözleri ile başbaşa bırakmak istiyorum

Evet arkadaşlar Sıla Hayranlarıyla burada bizler Ücretsiz sohbet Ediyoruz ve
sizleride burada bekliyoruz Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikteyiz ve sizleride bekliyoruz
evet arkadaşlar Şimdi Sizlere Sıla Kafa Şarkısını yazmak için hazırlandım.

Sıla Kafa Nereye biz Oraya


Aşkıydı işiydi ihtiyirasıydı düşüydü yeri batsın faturası malı mülkü bağlasalar durmam Kaşıydı gözüydü intikamıydı gücüydü ayıp Denen bişey varya HasbinALLAH bağlasalar durmam insanım insan.. Hadi Kalk gidelim hemen şuanda kapa telefonu bulamasın arıyanda acarız radyoyu yol nereye biz oraya iyi gelmezmi hiç deniz havası biz oda buluruz sokarız başımızı koyarız iki kadeh kafa nereye biz oraya Aşkınada işinede biran olmuş düşünede yerli yerli sözümede dövmedigim dizimede pişmanim pişman pişmanım pişman Hadi kalk gidelim hemen şuanda kapa telefonu bulamasın arıyanda acarız radyoyu yol nereye biz orayaaa. iyi gelmezmi hiç deniz havası bir göz oda buluruz kafamızı sokarız koyarız iki kadeh kafa nereye biz oraya kafa nereye biz oraya :))

Sıla gerçekten yorumlarına ve kendisine hayranlıgım hep geçmicektir şarkı sözleri bile mükemmel her insan
yapmak ister dimi? çekip gitmek ister kafasını dinlemek ister ama malesef iş imkanından dolayı yapamıyoruz yapan vatandaşlar
varmıdır tabiyki vardır inşallah bir gün bizlerde yaparız ve Sıla Sana Aşıgım evet Arkadaşlar sizleri Sohbet Sitesi ne davet ediyoruz.

Sohbet Odaları

Türkiye’nin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla Ücretsiz sohbet Etmek istemezmisiniz? Sizleride Sohbet Sitemize bekliyoruz Kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz burada kaliteli sohbet olan amacımız sizleride burada bekliyoruz arkadaşlar Mobil Sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan istediginiz alandan giriş yapabilir Sohbet kanalı mızda toplu Sohbet edebilir radyo kanalımızdan Sılanın bütün Parçalarını istiye bilirsiniz oyun kanallarımızdada oyunlar oynuya bilirsiniz Sizleride burada bekliyoruz Arkadaşlar ALLAH’A Emanet olun.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Sıla Kafa Şarkı Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
165 okuma
3 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?