Sohbet Chat Kuralları

Sohbet Chat Kuralları

– Sohbet Odaları Sitemizde Sizleride bekliyoruz Sohbet Chat Kuralları Sitesi sizler için açılmıştır kurallara uyulmasına önem gösterelim. Her ortamın kendine göre belli kaideleri vardır Buna bağlı olarak sizlere sohbet sitesi kurallarını unutmak istiyorum İlk olarak alacağınız kullanıcı adının kimse tarafından kullanılıyor olması
lazım ve bu kullanıcı adının küfür argo illegal kelimeler içermemesi gerekir yoksa sistemden otomatik olarak
yasaklanır sınız ortam içinde hiç kimseye küfür edemezsiniz argo kelime kullanamazsınız kavga edemezsiniz
Kaos ortamı oluşturamazsınız bunu yaptığınız anda yine aynı şekilde sistemden atılır sınız saygı görmek
istiyorsanız insanlara saygı göstereceksiniz.

Sohbet Kuralları

Bu nedenle seviye kurallarına mutlaka uyunuz konuşurken yazarken Seçtiğiniz kelimeleri dikkatli seçin ortamın sanal ama ortamdaki insanların sizler gibi canlı kanlı birer insan olduğunu unutmayın büyük olsun küçük olsun Kim olursa olsun birbirine saygılı olmak zorundadır etnik kökeni dolayısıyla hiç kimse ile alay edilemez küçük görülemez insanları Hor Görme hakkına sahip değilsiniz Bunu sakın unutmayın ortam içinde siyaset konuşmak yasaktır Bu nedenle bu tarz muhabbet olduğunda derhal site yetkilileri tarafından müdahale edilecektir yapılan muhabbetlerin örf ve adetlerimize uymayan ve insanları rahatsız eden konular olmaması gerekir Eğer bir konu üzerinde konuşuluyorsa ve kişiler farklı görüşler beyan ediyorlarsa bu konu etrafında konuşan kişiler birbirlerinin görüşlerine saygı göstermek zorundadırlar Bu görüşleri kabul etmeseler de bu konularda kavga etme hakkına sahip değildirler Zaten kavga etmek Asil insanların değil basit insanların işidir Bunu hiçbir zaman unutmayalım arkadaşlar ve bu konuda birbirimizi uyaralım çünkü herkes oraya Sohbet etmeye.

Sanal Sohbet Kuralları

kafa dağıtmaya gidiyor Kimse kimsenin canını sıkamaz Kimse kimsenin görüş ve düşüncesi ile dalga geçemez herkes hürdür dilediği gibi düşünebilir Önemli olan kişilerin muhabbet ederken birbirlerine saygı duymasıdır Eğer bir kişi ile konuşmuyor sanız o kişi ile aynı ortamda bulunmayın ya da o kişi muhabbet ederken Siz yazmayın çünkü ister istemez ortam gerilir ve kavga çıkar muhabbet ederken diyelim ki Radyo dinliyorsunuz yayın yapan arkadaş stek almadığını söyledi İlla istek yapacağım deyip insanları sıkıntıya sokamazsınız Çünkü belki ortamı müsait olmayabilir ya da istek çalacak donanıma sahip değildir Bu nedenle arkadaşlar sizlerden anlayış bekliyorum burada yazımı bitirirken sizleri en derin Sevgi ve saygılarımla selamlıyorum mutlu olmak herkesin hakkıdır hepimiz mutlu olmayı hak ediyoruz hoşça kalın dostça kalın her zaman bizimle kalın Allah’a emanet olun canlar.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Sohbet Chat Kuralları

Sohbet Chat Kuralları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
130 okuma
21 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?