Sohbet Sitesi Kuralları

Sohbet Sitesi Kuralları

– Sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Sohbet Sitesi – mizde uyulan kurallar vede Sohbet sitesi Kuralları -dan genel olarak bahsetmek istiyorum.

Öncelikle makaleme hoşgeldiniz arkadaşlar Sohbet Sitesi Kuralları 1. İlk olarak geçerli bir kullanıcı adı alınmalıdır. Bu kullanıcı adı örf ve adetlere uymayan, cinsellik, küfür içermeyen bir rumuz olabilir. Aksi takdirde siteden derhal uzaklaştırılırsınız.
2. Ortamdaki seviye ortamını kesinlikle düşürücü argo ve uygunsuz kelimeler kullanılmamalıdır. Kullandığınız takdirde yine aynı şekilde siteden uzaklaştırılmanız kaçınılmaz olacaktır,bunu kesinlikle aklınızdan çıkarmayınız.
3. Ortamda bulunan kişileri küçük düşürücü, tahkir edici ve alay içeren fiil ve ifadelerden kesinlikle uzak durmalısınız.
4. Yönetimde görev almak, yetki sahibi olmak istiyorsanız site içerisindeki sohbet ve muhabbetlerinizdeki hareket ve üsluplarınıza azami derecede dikkat etmelisiniz.

Sohbet Kuralları

4. Bir kişi özel olarak size bir derdini sırrını anlatmış ise şayet bu kişi ile aranız açılsa dahi o konuşulanları ortamdakilere anlatmayın. Bu şekilde davranarak o kişinin değil, kendi itibarınızı düşürürsünüz. Kısacası kolayına kimseyle sırrınızı paylaşmayınız.
5. Site  Sohbet ortamında suni gündem ve kaos ortamı oluşturarak insanları rahatsız etmeyiniz. Böyle bir durumda küçük düşen yine siz olacaksınız, bu hususu asla aklınızdan çıkarmayınız.
6. Erkek olsun kadın olsun sohbet sitesi ortamında kimseyi sözlerinizle rahatsız etmeyiniz. Herkese saygılı davranın ki saygı göresiniz. İnsanlara nasıl davranırsanız karşılığında siz de aynı muameleye maruz kalırsınız.
7. İnsanlara sevecenlikle yaklaşınız. Böyle yaklaştığınız takdirde ortamda sevilir, sayılır ve her daim aranan bir kişi haline gelirsiniz.
8. Ortamda edilen sohbetlerde bildiklerinizi ukala tavırlarla değil, mütevazı bir şekilde paylaşınız. Zira kendini beğenmiş ve bilgiçlik taslayan kişiler aslında hiçbirşey bilmeyen basit karakterde insanlardır.

irc Kuralları

9. Sohbet sitesinde radyo dinlerken dj arkadaşlar istek panelini açarsa dilediğiniz parçayı kendisinden rica edebilirsiniz. İstek yoksa ısrarcı bir biçimde dediğinizi yaptırmaya çalışırsanız herkes tarafından nefret edilen bir birey haline gelirsiniz. Bu önemli hususu da gözardı etmeyiniz.
10. Kimseye kesinlikle kimlik bilgilerinizi, telefon numaranızı vermeyiniz. Sonrasında oluşacak sıkıntılardan kesinlikle bizler sorumlu ve mesul değiliz.
11. Sitemizde sizden para talep eden kişi ya da kişiler olursa derhal site görevlisi arkadaşlarımıza haber veriniz. Bu kişiler sitemizden uzaklaştırılmak suretiyle ortamda güvenlik sağlanır.
Yukarıda saydığımız hususlara dikkat eder ve uyarsanız seviyeli, eğlenceli ve hoş muhabbetin kapılarını kendinize aralamış olursunuz. Sevgi, saygı, huzur dolu nice günler dileriz. Allah’a emanet olun canlar.

Sohbet Sitesi Kuralları

Sohbet Sitesi Kuralları

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
159 okuma
5 Şubat, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?