Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

– ne hoşgeldiniz arkadaşlar sizlere Kaliteli sohbet vede Sohbet sitesi nden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle hoşgeldiniz arkadaşlar Sohbet Sitesi Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sohbet makalesiyle daha sizlerle birlikteyiz. İyi okumalar dileriz.
Hayatın her döneminde insanlar muhabbet etme ihtiyacı duymuşlar, bu nedenle de bir araya gelmişlerdir. Eskinin yüzyüze yapılan dostane sohbetlerini bulmak elbet mümkün değil ama, sanal sohbet sitelerinde de aile ortamındaymış gibi koyu bir şekilde muhabbet etmek mümkündür. Her konunun konuşulabileceği sohbet sitelerinde sohbet konusu seçiminde bazı kriterler vardır. Bunları sizler için derledik.
1. Sohbet edilecek konunun milli örf, adet, gelenek ve göreneklere ters düşecek tarzda olmaması lazımdır.
2. Kesinlikle sohbet esnasında küfür, taciz edici ifadeler kullanılmamalıdır.
3. Devletin bütünlüğünü bozacak konular ve şahıs isimleri verilerek siyasi propaganda veya karalama eylemi teşkil edecek paylaşımlardan şiddetle kaçınılmalıdır.

Sohbet Chat

3. Sohbet sitelerinde sohbet eden kişilerle alay edilmemeli, küçük görülmemeli ve tenkit içeren ifadeler kullanılmamalıdır.
4. Kişilerin yöre ve etnik kökenleri basite ve hafife alınarak alay konusu haline getirilmemelidir.
5. Seviyesiz paylaşımlar yaparak Sohbet ortamı kalitesi düşürülmemelidir.
6. Bir kişiyle özel bir konuda tartışılıyorsa bu kesinlikle kanal geneline taşınmamalı, münasip bir dille özel mesajlaşma yoluyla yapılmalıdır.
7. Ortam sanal olsa da ortamdaki insanların robot olmadığı unutulmamalı, kalp kırıcı, rencide edici söz ve ifadelerle insanlar üzülmemelidir.
8. Başka sohbet siteleri nin hiçbir surette reklamı yapılmamalıdır. Şu unutulmasın ki her site sahibi ve çalışanları o ortamda büyük emekler harcıyor. Emeğe saygı gösterilmelidir.

Kaliteli Sohbet Sitesi

9. Suni kaos ortamı oluşturularak insanları sohbet sitesinden soğutmaya çalışılmamalıdır. Bu hareketle kendinize kötülük etmiş olursunuz.
10. Uygunsuz kullanıcı adı alınmamalıdır. Cinsellik içeren ya da terör veya siyasi propaganda olduğu tespit edilen nikler ya otomatik olarak veya görevli kişiler tarafından sistemden uzaklaştırılacaklardır.
11. Kimsenin kişisel zaaflarıyla dalga geçilerek sohbet ortamı nda tahkir edilmemelidir.
12. Site görevlisi arkadaşlar gereksiz yere rahatsız edilip oyalanmamalıdır.
13. Özel mesaj yoluyla reklam veya taciz edilme durumu varsa kopyala yapıştır şeklinde log alınarak site yetkililerine iletilmelidir.
14. Mesnetsiz suçlamalarla insanlar diğer insanların gözünden düşürülmeye çalışılmamalıdır.
15. Radyo yayını yapan dj arkadaş istek parça çalmıyorsa illa çalması konusunda ısrar ederek bunaltılmamalıdır.
Sohbet sitemizde bu kuralları gözardı etmeden muhabbet edebilmeniz dileği ve temennisiyle saygılarımızı sunarız. Bizler bu kuralara uyuyoruz ve sizleride burada bekliyoruz arkadaşlar amacımız gerçekten Seviyeli Chat Sitesi oluşturmak ve sizlerle bunu başaracagımızı biliyoruz Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada Chat Ediyoruz ve sizleride bekliyoruz Allah’a emanet olun değerli dostlar.

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
265 okuma
8 Ocak, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Selam Kızlar ben Murat istanbul başakşehirde yaşıyorum bende buradayim ve bende sohbeteuro ailesindenim sizleride burada bekliyıoruzki

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?