Yıldız Tilbe Anma Arkadaş Şarkı sözü

Yıldız Tilbe Anma Arkadaş Şarkı Sözü

Evet arkadaşlar yine bir Yıldız tilbe Anma Arkadaş şarkı sözü ile sizleri karsılamak istedim sizlerle ablamızı destekledigimizi

biliyorum evet arkadaşlar şimdi o güzel şarkıyla sizi başbaşa bırakmak istiyorum.

Bir sevgili Ugruna sende benim gibi yanma arkadaş bir sevgili ugruna sende benim gibi yanma arkadaş O yaşları

gözlerine o yalan sözlerine kanma arkadaş O yaşlı gözlerine o yalan sözlerine kanma arkadaş..
Giden Gelirmi Sandın
Aldandın boşa yandın
Bıraktı gitti seni
Neden ismini andin?
Anma Arkadaş Anma Arkadaş Anma Arkadaş.. Bir gün geri gelicek senden af diliyecek sanma Arkadaş! Birgün geri gelicek senden Af!’

diliyecek sanma arkadaş Yırt at resmini unut artık ismini anla arkadaş Yırt at gitsin resmini unut artık ismini anma arkadaş Giden gelirmi sandın aldandın boşa yandın bırakti gitti seni neden ismini andın anma arkadaş Anma arkadaş Anla Arkadaş.. Yanma Arkadaş Yanma Arkadaş Yanma Arkadaş Anla Arkadaş Yanma Arkadaş.. ne güzel bir parcadır bu evet arkadaşlar. yıldız abla herzamanki gibi döktürmüş..

ben her yayın yaptıgımda yıldız tilbeden istek geldiginde veya yıldız tilbeyi çaldıgımda Şu yorumu yapıyorum ‘cep telefonlarında veya mp3 de yıldız tilbe şarkısı 3 4 tane mutlaka vardir olmayan kişiler aşk acısı cekmemiştir’ gerçekten çok güzel hoş şarkıları var ve yayınlarıma devam edicegime düşüne bilirsiniz. sizleride ne gelmek istermisiniz? ALLAH’A Emanet olun.

Son Olarak Sizlerde Uygun fiyatlarla Seo Makale istermisiniz? O halde Makaleci Arıyorum Linkinize tıklamanız yeterli olacaktır.

Yıldız Tilbe Anma Arkadaş Şarkı sözü

Yıldız Tilbe Anma Arkadaş Şarkı sözü

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
144 okuma
1 Mart, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?