Yıldız tilbe bak işte ben ölüyorum Sözleri

Yıldız Tilbe bak işte ben ölüyorum Sözleri

– Hoşgeldiniz arkadaşlar #Yıldiztilbe – herzaman bizim kalbimizdesin sizlere Yıldız tilbe bak işte ben ölüyorum Sözleri Parcasını yazmak istedim.

Bugün çok degişik bir duygudayım nedendir bilmem ama Yıldız tilbe Ablamı yazmak istedim. ve çok eski parcasını yazmak istedim nedense bugün böyle bi mooddayım bugünlerde evet arkadaşlar Yıldız tilbe bak işte ölüyorum Sözleriyle sizleri başbaşa bırakıyorum.

Yıldız Tilbe : Bir Aşk için Ölünürmü? bak işte ben ölüyorum Bir aşk için ölünürnmü bak ben işte ölüyorum sevilmeden sevilirmi sevilmeden sevilirmi? bak işte ben seviyorum yollarını göz yaşımı döküyorum Çok güzel sözleri var.. Kara sevda çekilirmi? bak işte ben çekiyorum kara sevda çekilirmi bak işte ben çekiyorum.. Aşka boyun bükülürmü? Aşka boyun bükülürmüü.. bak işte ben büküyorum göz yaşımı döküyorum.. ah be ablam ne güzel söylemişsin.. sen.. Sözleri bile bir başka. sesin heleki kendini aşık edicek cinsten.. vefasız yar Gözlenirmi bak işte ben gözlüyorum vefasız yar gözlenirmi bak işte ben gözlüyorum özlenmeden özlenirmi? özlenmeden özlenirmi bak işte ben özlüyorum yollarını gözlüyorum.. bak işte ben özlüyorum yollarını gözlüyorum.. ah be ablam #Yıldız tilbe herzaman destekciniz Sözleride çok başka insanın içini daraltıyor aglıyasın yoksa bile aglıyoruz.. ne güzel şarkılarsın sen öyle Ablaaa.. Sen cumurbaşkanı ol oyum sanadır.. evet arkadaşlar asıl mevzumuz olan Sohbet Siteleri ne gelelim.

Sohbet Odaları

– Sitemize hoşgeldiniz arkadaşlar bizler burada sizler için elimizden geleni yapıyoruz yurt dışından olsun türkiyeden olsun bütün kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla Bedava sohbet Ediyoruz vede sizleride bekliyoruz amacımız burada gerçekten güzel bir sohbet ortamı oluşturmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz evet arkadaşlar Mobil Sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir giriş yapabilir burada Sohbet Odaları Sitemizde Sohbet Edebilir radyo dinliye bilir dj arkadaşlarımızdan isteklerinizi istiye bilirsiniz bizler sizler için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edicegimize söz verebiliriz ee biz burdayiz siz neredesiniz? Son olarak arkadaşlar aşagıdaki resme tıklıyarak giriş yapabilirsiniz. ALLAH’a Emanet olun.

Son olarak hatırlatmak istedigim şey var. Sohbet Sitenize Makale yazdırmak istermisiniz? O zaman
Makaleci Arıyorum Linkine tıklıya bilirsiniz.

Yıldız tilbe bak işte ben ölüyorum Sözleri

Yıldız tilbe bak işte ben ölüyorum Sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
148 okuma
21 Şubat, 2019
Sohbeteuro
Sohbeteuro

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?